Anket #2 Çocuğun Annesi Kimdir?

Av.Yasin GİRGİN
Takip edin

ÇOCUĞUN ANNESİ KİMDİR?
Bilgi paylaştıkça artar...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Yazar: Av.Yasin GİRGİN

1999 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan Av.Yasin GİRGİN yaklaşık 1 yıl hakimlik döneminin dışında 2000 yılından bu yana boşanma, velayet, nafaka ve mal paylaşımı gibi aile hukuku alanında avukatlık yapmaktadır. 120 köşe yazısı Hürriyet Gazetesi'nde de yayınlanan Yasin GİRGİN'in "Boşanma Davaları El Kitabı" ve "Evlilik Birliğinin Sona Ermesi" isimli iki kitabı da bulunmaktadır.

“Anket #2 Çocuğun Annesi Kimdir?” için 3 yorum

 1. Çocuk babanindir babanın soy ismini taşıyor babanın mirasını alıyor . Ama baba hukuken bir hiçtir . Anne anne olsa çocuk aneden ayrilmamali ama boşanma mecburi ise çocuğu babaya vereceksin . Bir bak bakayım boşanmalar % 10 Lara düşer .
  1 kutu niywtlide olsa bir baba çocuğun yükümlülüğünü alama sudan bahane ile bosanamaz .
  2 . Anne kutu niyetli olsa çocuğunu bırakmayı güze alamaz.
  Allah’ın hukukuda büyke çocuk kimin yatağında doğsa onundur .

 2. Güzel bir soru daha önce size sorduğumla aynı niteliği taşımakta hakimin verdiği cevap ise 6284 kısaca o doğurdu onundur. Neden çocuğunuzun babasını doğuran belirler?
  Eşim ve ailesi çocuk sahibi olamayacak kız kardeşine devletin evlat vermeyeceğini bildikleri için Müracata bile bulunmayıp ilk evladımı vermelerini istemesi ben kabul etmeyince fahri anneliği ve babalığı onlara verebilmek için işi boşanmaya taşıyıp elde etmeleri sizce 12 aylık kızımın annesini nasıl bir anne yapar? yada tüm evliliği sahte yaparmı?
  Bakın 7 avukatla çalıştım 6 cısı davayı taşıdı Ben ve Avukatım canla başla her şeyimiz ortaya koyduk 12 resmi 20 yakın yazılı Toplam 32 şahitle Savunma için 700/800 civarı resmi belge faturalar dahil onaylı kaşeli + videolar resimler hiç bir şey elde edemedik . Bu Kızıma bu Ülkemin avukatına bu Bana 23 yıllık Tek bir trafik cezası bile olman devletin bir memuruna hakarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir