AVUKAT YASİN GİRGİN

Av.Yasin GİRGİN

Av.Yasin GİRGİN

1999 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan Av.Yasin GİRGİN yaklaşık 1 yıl hakimlik döneminin dışında 2000 yılından bu yana boşanma, velayet, nafaka ve mal paylaşımı gibi aile hukuku alanında avukatlık yapmaktadır. 120 köşe yazısı Hürriyet Gazetesi'nde de yayınlanan Yasin GİRGİN'in "Boşanma Davaları El Kitabı" ve "Evlilik Birliğinin Sona Ermesi" isimli iki kitabı da bulunmaktadır.
Av.Yasin GİRGİN'e 0850 840 0442 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Av.Yasin GİRGİN

GİRGİN HUKUK BÜROSU, 13 Kasım 2000 tarihinde, avukat Yasin GİRGİN tarafından kurulmuştur.

Kuruluşundan itibaren başta anonim şirket, limited şirketler ile çeşitli yapı ve esnaf kefalet kooperatifleri olmak üzere hem tüzel kişilere hem de gerçek kişilere ticaret hukuku, borçlar hukuku, medeni hukuk, icra ve iflas hukuku, ceza hukuku ile kooperatif hukuku alanlarında danışma, icra ve iflas takibi ile davalarda temsil konularında avukatlık hizmetleri verilmiştir.

2006-2008 yıllarından itibaren aile hukuku alanında da dava almaya başlayan hukuk büromuz aldığı başarılı sonuçlar karşısında bu alanda ünlenmiş ve iş yoğunluğu boşanma, velayet, nafaka ile eşlerin mal paylaşımı alanlarına doğru genişlemiştir.

Avukat Yasin GİRGİN ve ekibimizin 2011 yılında kaleme aldığı “Boşanma Davaları El Kitabı” ve 2013 yılında yayınlanan “Evlilik Birliğinin Sona Ermesi” isimli kitapları büromuzun boşanma alanındaki haklı ününü pekiştirmiştir.

Yine hukuk büromuz, ülkemizin en önemli medya kuruluşlarından olan Hürriyet Gazetesi için 120 hafta boyunca okur sorularını yanıtladığı bir köşe de hazırlamıştır.

Bu süreç içerisinde büromuz avukatları bir çok TV-Radyo programına, ana haber bültenine konuk olmuştur.

Avukat Yasin GİRGİN’in yazıları halen her hafta Pazar günleri superhaber.tv’de de yayınlanmaktadır.

Halen 9 avukat, 3 stajyer avukat ve 3 yardımcı personelin görev yaptığı hukuk büromuz müvekkillerinin Ankara, İstanbul ve İzmir’deki işlerini takip edebilmektedir.

Bilgi paylaştıkça artar...Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page